UKS Czapla Kryry - strona nieoficjalna

B-klasa » Tychy

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Porażka w Międzyrzeczu.

• autor: Karlos.gks, 2011-10-10 15:30

Czapla Kryry po słabym spotkaniu , uległa Polonii Międzyrzecze 2:3.

Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie. Szybko stracone dwie bramki były efektem katastrofalnych błędów w obronie. Po kilkunastu minutach, nasza drużyna otrząsnęła się po zadanym bardzo bolesnym ciosie na początku meczu i stworzyła sobie lekką przewagę optyczną. Przed przerwą, w  jednej z indywidualnych akcji , w polu karnym faulowany był Karol Samulczyk a jedenastkę na bramkę zamienił Krzysztof Palarczyk. Po przerwie nasi zawodnicy dalej dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku, co udało się w 70 minucie ,kiedy drugą bramkę dla naszej jedenastki zdobył Piotr Ksiądz. Niestety, chwilę potem  , znowu moment rozluźnienia w naszej drużynie wykorzystała Polonia i tym samym można było stwierdzić, iż tradycji stało się zadość, bo po raz kolejny Kryry przegrywają z Międzyrzeczem ...

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak danych.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.